Wij willen u zeker ook attent maken op ons concert van het JAMBOKOOR op 24 november om half 3. in onze kerk. Dorpstraat 39. Tuitjenhorn. Entree gratis. De kerk is open vanaf 13.45 uur. Dit concert wordt afwisselend met een verteller – dans en zang gebracht en kunt u de Vreugde en Warmte van de Afrikaanse muziek beleven. Daarom nodigen wij u van harte uit, dit als dank voor al uw hulp aan onze Stichting. Iedereen is van harte welkom!

Wilt u vast iets horen?

Na afloop drinken we samen nog een kopje thee of koffie met elkaar.
Achter in de kerk is er een kleine kerstshop en worden er CD van dit koor te koop aangeboden.
Tevens is er na afloop een deurcollecte.
Tot ziens op 24 november.

Kerstposter

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *